W tej sekcji dowiesz się więcej o Dedal Consulting.
Wśród Klientów, którzy nam zaufali są zarówno wielkie międzynarodowe koncerny jak i mniejsze polskie firmy.  Lista wszystkich firm, które skorzystały z naszej pomocy byłaby bardzo długa, dlatego...
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem naszego konsultanta na temat skutecznego wykorzystania, employer brandingu dla MŚP, który został opublikowany na łamach portalu Marketing & Biznes. Aby...
Kompleksowe badania w kilku obszarach po stronie respondenta zajmują od kilku do kilkunastu minut dla każdego obszaru.

SKUTECZNE DORADZTWO

Jesteśmy zorientowani na wspieranie osiągania konkretnych rezultatów biznesowych naszych klientów i dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania obejmujące wszystkie potrzebne obszary jego biznesu. Powstają one w wyniku wspólnej pracy naszych konsultantów i kadry zarządzającej oraz specjalistów firmy klienta w postaci projektów doradczych.
Głównym założeniem pozwalającym osiągać takie rezultaty jest precyzyjne badanie sytuacji wyjściowej (audyt) wewnątrz organizacji klienta oraz w jej otoczeniu rynkowym i społecznym i dokładne uzgodnienie celów jaki chcemy wspólnie osiągnąć. Opierając się na posiadanej wiedzy, know-how i doświadczeniu naszych konsultantów przygotowujemy po analizie danych wyjściowych projekt, w którym wypracowujemy zawsze unikalne i doskonale dopasowane do potrzeb klienta rezultaty. Dzięki takiemu podejściu osiągamy założone cele projektowe a jednocześnie pracując wspólnie z kadrą klienta jesteśmy elastyczni i otwarci na zmieniające się okoliczności w trakcie realizacji projektu doradczego. To skutkuje wysokim poziomem zadowolenia klientów z naszych usług i pozytywnymi rekomendacjami a także długofalową współpracą.

Realizujemy projekty z zakresu ZZL, organizacji pracy zespołów pracowniczych, sprzedaży oraz strategii rozwoju biznesu.

Tworzymy i wdrażamy m.in.:

  • opisy stanowisk pracy,
  • systemy ocen pracowniczych,
  • modele kompetencyjne,
  • systemy szkoleń, rozwoju i sukcesji,
  • projekty rekrutacyjne,
  • systemy komunikacji wewnętrznej,
  • zarządzania zmianą i budowy środowiska projektowego
  • zmiany kultury organizacyjnej.

W naszej Bazie Wiedzy można znaleźć case study wybranych projektów zrealizowanych przez nas wspólnie z naszymi klientami.