W tej sekcji dowiesz się więcej o Dedal Consulting.
Wśród Klientów, którzy nam zaufali są zarówno wielkie międzynarodowe koncerny jak i mniejsze polskie firmy.  Lista wszystkich firm, które skorzystały z naszej pomocy byłaby bardzo długa, dlatego...
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem naszego konsultanta na temat skutecznego wykorzystania, employer brandingu dla MŚP, który został opublikowany na łamach portalu Marketing & Biznes. Aby...
Kompleksowe badania w kilku obszarach po stronie respondenta zajmują od kilku do kilkunastu minut dla każdego obszaru.

Ludzie Dedala

Prawdziwą siłą naszej organizacji są ludzie i ich specjalistyczna wiedza, bogate doświadczenia oraz silna orientacja na skuteczne wspieranie naszych klientów w osiąganiu wymiernych sukcesów w ich biznesie.

Dlatego firmy, które rozpoczęły współpracę w nami na początku naszej drogi są z nami do dzisiaj, a każdy nowy klient szybko docenia wartość i efektywność naszych usług.
Przedstawiamy naszych głównych konsultantów i trenerów z krótkim opisem ich doświadczeń zawodowych w zakładce Trenerzy i Konsultanci.

Jacek Olkowski - Partner Zarządzający, trener i konsultant z 20 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w działaniach z zakresu opracowywania strategii, zarządzania zmianą, projektami, HR i sprzedaży.

Anna Kuziemko - Trener i konsultant specjalizujący się w metodyce Project Management (PMI), szkoleniami w zakresie zarządzania zmianą i negocjacji.

Krzysztof Groszyk - Trener, Coach, Praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jego celem jest tworzenie wartości dla Klientów poprzez rozwój kompetencji ich pracowników. Podczas warsztatów dzieli się z uczestnikami szkoleń własnym doświadczeniem. Jest „pełnoletnim praktykiem” (od 1991) obsługi Klienta, sprzedaży, negocjacji i zarządzania.

Jakub Urbański - Psycholog i socjolog, doświadczony trener szkoleń i treningów z zakresu m.in.: sprzedaży, negocjacji, zarządzania zespołami, rekrutacji, kreowania wizerunku - komunikacji medialnej, wystąpień publicznych, skutecznego PR.

Ponadto w konkretnych projektach współpracujemy z gronem sprawdzonych specjalistów z zakresu psychologii pracy i biznesu, marketingu, komunikacji wewnętrznej i PR, zarządzania ryzykiem, Prawa Pracy i BHP.