W tej sekcji dowiesz się więcej o Dedal Consulting.
Wśród Klientów, którzy nam zaufali są zarówno wielkie międzynarodowe koncerny jak i mniejsze polskie firmy.  Lista wszystkich firm, które skorzystały z naszej pomocy byłaby bardzo długa, dlatego...
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem naszego konsultanta na temat skutecznego wykorzystania, employer brandingu dla MŚP, który został opublikowany na łamach portalu Marketing & Biznes. Aby...
Kompleksowe badania w kilku obszarach po stronie respondenta zajmują od kilku do kilkunastu minut dla każdego obszaru.

Strefa wiedzy

W Strefie Wiedzy znajdziesz teksty, które powstały na bazie zdobytej przez nas wiedzy i doświadczenia. Zawierają one wiedzę praktyczną w różnych obszarach naszej specjalizacji (patrz zakładka: Co oferujemy?). 

Wiedza zawarta poniżej może być używana z wyłączeniem celów komercyjnych i zachowaniem praw autorskich, czyli także koniecznością każdorazowego podawania źródła poprzez umieszczenie zapisu (w formie pisanej/elektronicznej/multimedialnej itd.): "Informacje pochodzą z Bazy Wiedzy firmy Dedal Consulting Ltd., www.dedal-konsulting.pl i są udostepnione dzięki jej uprzejmości."

Wiedza z cześci dostępnej naszym Klientom jest także chroniona prawem autorskim, lecz zasady jej wykorzystania są regulowane oddzielnie w zawartych z nimi umowach.

Zapraszamy do korzystania ze Strefy Wiedzy i życzymy owocnej nauki ;-)

Tajemnice skutecznej komunikacji. Strefy dystansu.

Tajemnice skutecznej komunikacji. Głos.

Tajemnice skutecznej obsługi klienta. Trudny klient.

Zarządzanie zmianą - case study

Czym jest zarządzanie zmianą?

Czy warto być przywódcą?

Jak delegować zadania?

Zarządzanie projektami