W tej sekcji dowiesz się więcej o Dedal Consulting.
Wśród Klientów, którzy nam zaufali są zarówno wielkie międzynarodowe koncerny jak i mniejsze polskie firmy.  Lista wszystkich firm, które skorzystały z naszej pomocy byłaby bardzo długa, dlatego...
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem naszego konsultanta na temat skutecznego wykorzystania, employer brandingu dla MŚP, który został opublikowany na łamach portalu Marketing & Biznes. Aby...
Kompleksowe badania w kilku obszarach po stronie respondenta zajmują od kilku do kilkunastu minut dla każdego obszaru.

Aktualności

Życzenia wielkanocne

Drodzy Państwo,
zechciejcie przyjąć nasze życzenia z okazji świąt Wielkanocnych!
 

Życzenia wielkanocne

Decyzje menedżerskie a polityka personalna firmy

Zapraszamy do lektury grudniowego "Personelu i zarządzanie", a szczególnie artykułu autorstwa Jacka Olkowskiego pt.: "Status quo czy zmiana? Decyzje menedżerskie a polityka personalna firmy", w którym przeczytacie Państwo więcej na temat złotego trójkąta zarządzania.

Artykuł Dedala w "Firmerze"

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem magazynu Firmer, w którym przeczytacie Państwo artykuł autorstwa Jacka Olkowskiego na temat wpływu kultury organizacyjnej na podejmowanie lepszych decyzji.
Numer do pobrania znajduje się tutaj, a artykuł naszego konsultanta na stronie 76.

Zachęcamy do lektury!

Dedal Konsulting firmą przyjazną internautom!

Miło nam poifnormować, że otrzymaliśmy certyfikat Firmy Przyjaznej Internautom. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia i traktujemy je jako zobowiązanie do dalszej pracy nad naszą komunikacją z klientami.

 

"Żywe" systemy ocen pracowniczych - nasz artykuł w "Personel i zarządzanie"

Zachęcamy do zapoznania się z treścią najnowszego numeru "Personel i Zarządzanie", w którym znajdziecie Państwo artykuł Jacka Olkowskiego pt. "Żywe" systemy ocen pracowniczych.

Owocnej lektury!

Employer branding dla MŚP

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem naszego konsultanta na temat skutecznego wykorzystania, employer brandingu dla MŚP, który został opublikowany na łamach portalu Marketing & Biznes.
Aby przeczytać, kliknij tutaj.

Coaching

Coaching – dla kogo warto?

Wyniki sprzedażowe spadają, choć robisz wszystko tak jak dotychczas? Twój zespół nie jest już tak skuteczny jak kiedyś? Czeka Cię zmiana, trudne zadanie i nie wiesz jak je zrealizować? Możemy Ci pomóc wspierając Cię doświadczonym coachem ,  z którym wspólnie przejdziesz przez każdy nawet najtrudniejszy problem.

Nowe narzędzia diagnostyczne

Kompleksowe badania w kilku obszarach po stronie respondenta zajmują od kilku do kilkunastu minut dla każdego obszaru.

Subskrybuje zawartość