W tej sekcji dowiesz się więcej o Dedal Consulting.
Wśród Klientów, którzy nam zaufali są zarówno wielkie międzynarodowe koncerny jak i mniejsze polskie firmy.  Lista wszystkich firm, które skorzystały z naszej pomocy byłaby bardzo długa, dlatego...
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem naszego konsultanta na temat skutecznego wykorzystania, employer brandingu dla MŚP, który został opublikowany na łamach portalu Marketing & Biznes. Aby...
Kompleksowe badania w kilku obszarach po stronie respondenta zajmują od kilku do kilkunastu minut dla każdego obszaru.

Start Biznesu - DOBRY POCZĄTEK

Jak zrealizować swoje marzenia o własnym biznesie? Czy założenie własnej firmy jest trudne? Jaki model biznesu wybrać? Jak opracować Biznes Plan i skąd wziąć środki "na początek"? Na co musisz się przygotować, gdy podejmiesz już to wyzwanie.

Odpowiedzi na to i wiele innych pytań dostarczają szkolenia realizowane przez nas we współpracy z różnymi ośrodkami doradczymi afiliowanymi przy organizacajcach gospodarczych, uczelniach wyższych i stowarzyszeniach promujących przedsiębiorczość. Możemy zrealizować również cykl na specjalne zamówienie instytucji lub organizacji w zakresie uzgodnionym wspólnie, zależnie od grupy odbiorców i ich potrzeb.

Dobry początek to nie tylko pomoc i wiedza dla tych, którzy po raz pierwszy zaczynają swój biznes. Jeśli jesteś doświadczonym przedsiębiorcą lub menedżerem kierującym średnią czy dużą firmą, która zamierza rozwinąć swoją działalność na nowe rynki, wprowadzić nowe produkty lub usługi czy też dokonać znaczących zmian w profilu swojej działalności, nasi konsultanci mogą Ci pomóc przeprowadzic ten proces sprawnie, minimalizując zagrożenia i ryzyko niepowodzenia. Dobrze zaplanowane działania, w tym odpowiedznie szkolenia dla Twoich pracowników, kontrahentów czy kooperantów zwiększają sznase na sukces i obniżają koszty wprowadzania zmian.

Zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje wszelkie pytania.