W tej sekcji dowiesz się więcej o Dedal Consulting.
Wśród Klientów, którzy nam zaufali są zarówno wielkie międzynarodowe koncerny jak i mniejsze polskie firmy.  Lista wszystkich firm, które skorzystały z naszej pomocy byłaby bardzo długa, dlatego...
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem naszego konsultanta na temat skutecznego wykorzystania, employer brandingu dla MŚP, który został opublikowany na łamach portalu Marketing & Biznes. Aby...
Kompleksowe badania w kilku obszarach po stronie respondenta zajmują od kilku do kilkunastu minut dla każdego obszaru.

Założyciele Dedal Konsulting

Jacek Olkowski - Dyrektor Zarządzający Dedal Consulting
Absolwent Politechniki Gdańskiej, gdzie ukończył także podyplomowe studia prawno-menedżerskie. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Menedżerski International Education Society oraz liczne certyfikaty trenerskie i coachingowe.
Współzałożyciel Dedal Consulting, prowadzi projekty doradcze i szkolenia w swojej firmie od 1998 roku.
W latach 1998-2000 współpracował z firmą koncernu PepsiCo, prowadził rekrutację pracowników szczebla kierowniczego, pracował jako asesor w Assessment Center (w ramach Centrum Oceny i Rozwoju FLP), zajmował się badaniem potrzeb szkoleniowych, tworzeniem programów szkoleniowych, planowaniem, organizacją i prowadzeniem szkoleń seminaryjnych i terenowych. Opracował program wprowadzający nowego pracownika, zawierający: system szkoleń, materiały szkoleniowe, system monitoringu i oceny, na kilku poziomach Działu Sprzedaży.
Od roku 2000 do 2003 współpraca z Servisco Sp. z o. o./ DHL Express (grupa Deutsche Post) jako Menedżer ds. Szkoleń. Prowadził działania w zakresie tworzenia i realizacji polityki szkoleniowej i rozwoju pracowników. Zrealizował projekt utworzenia Systemu i Działu Szkoleń, zajmował się planowaniem i realizacją szkoleń wewnętrznych, szkoleniami trenerów wewnętrznych, Działu Sprzedaży, Kadry Zarządzającej średniego i najwyższego szczebla oraz planowaniem i nadzorem nad realizacją ok. 1 mln budżetu szkoleniowego. Kierował zespołem trenerów i szkoleniowców Działu Szkoleń. Posiada bogate doświadczenie menedżerskie. W latach 1998 - 2009 zarządzał zespołami sprzedaży, a także trenerów wewnętrznych w koncernach PepsiCo (FLP) i Servisco/ DHL Express oraz własnej firmie doradczej. W 2003 roku uzyskał Międzynarodowy Certyfikat Menedżerski E/PL/BB/III/aa/11314c International Education Society.
Ekspert w dziedzinie komunikacji, rekrutacji i rozwoju pracowników a także zarządzania projektami i zmianą. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, umiejętności menedżerskich, rekrutacji, umiejętności interpersonalnych, zarządzania projektami i zarządzania zmianą. Opracowuje i prowadzi projekty doradcze we wszystkich zakresach oferowanych przez firmę Dedal Consulting. Trener i konsultant z 20-sto letnim doświadczeniem w obu zawodach. Publikuje artykuły w czasopismach branżowych i portalach internetowych poświęconych tematyce zarządzania personelem i sprzedaży.